Štúdio visage | LeRen - Renáta Lenčéšová - fotostyling, spoločenské účesy

     
   
Videá   : :   Štúdio   : :   Kurzy   : :   Foto-styling   : :   Zmenáreň   : :   Predaj   : :   Svadba   : :   Referencie   : :   Kontakt
 


::  O mne

::  Pre firmy

::  Termíny akcií

::  Vizážista roka

::  Model/modelka

::  Prihláška pre štúdiá

::  Foto z akcií
 
 


Renáta Lenčéšová a tím vizážistov

- zmena, dotvorenie image pre mužov aj ženy (obsahuje farebná typológia, vlasové úpravy, techniky, postupy líčenia a farebné kombinácie, návšteva návrhára)
- príležitostný make-up
- make-up s aplikáciou na telo
- body paiting
- darčeková donášková služba

Do pozornosti dávame zabezpečenie odborníkov na:

- pernamentný make-up
- spol. protokol, etiketu, bontón

Spolupracujeme s:

- vizážistami
- kaderníkmi
- fotografmi
- optičkou
- kondičným trénerom
- koloristom
- štylistom
- masérom
- nechtovým dizajnérom
- kozmetičkou
- modnými návrhármi
- modelingovými agentúrami
- reklamnými agentúrami
- odborníkom na pemanentný make-up
- odborníkom na spoločenský protokol - etiketa, bontón
 
         
 
 
 


Pri poradenstve je dôležité nafázovať sa na seba vzájomne. Nestalo sa mi, že pri dlhodobejšom kontakte, ako jeden deň ma zákazník nepožiadal, aby sme si potykali. Jednoducho začneme mať pri snahe odviesť čo najlepšiu prácu k sebe blízko. Vždy spolupracujem pri dotváraní image s ľuďmi, ktorí sa držia hesla "zákazník môj pán" a samozrejme zároveň sú špičkovými odborníkmi vo svojom obore.

Vládne príjemná atmosféra, dôvera a vedomie že to bude mať dobrý koniec. Ostávame v kontakte, teraz nie už so zákazníkom ale novým priateľom, ktorý vie, že sa môže u nás zastaviť, prísť pozrieť, využiť služby, zavolať v prípade potreby. Vzájomne sme nabití pozitívnou energiou. Zákazník novými informáciami a novou skutočnosťou a my všetci z pocitu dobre vykonanej práce.

 
 

pred úpravou
 
pred úpravou
 
FAREBNÁ TYPOLÓGIA
- farby vplývajú na výzor i na psychiku človeka. Základ je uvedomiť si, že každý môže nosiť všetky. Dôležitý je ich podtón a vzájomná kombinácia. Pri koloristickom poradenstve pozorujeme čo s tvárou robia farebné šatky. Niektoré vyzdvihnú naše prednosti, iné nedostatky. Stačí naučiť sa to vidieť, potom je to už mechanická záležitosť. Výsledkom je prienik farieb, ktoré Vám pristanú podľa farebného typu a farieb, ktoré sú Vám sympatické. Farebný typ sa vekom nemení, sympatie k farbám áno. Pri výbere líčidiel, farieb vlasov, doplnkov, šperkov atď. barieme do úvahy Váš temperament, povahové vlastnosti… lebo veci v ktorých sa dobre cítime, ktoré ladia s pokožkou a charakteerizujú Vás sú nadčasové a štýlové. Na stretnutí môžeme odobriť Váš doterajší výber, prípadne Vás inšpirovať. Poradenstvo má význam aj pri budovaní profesijného šatníka, make-upu, účesu.

VIZÁŽ
- je výstižnejšie keď mu predchádza určenie farebného typu. Získame vačšiu odvahu pri voľbe odtieňov, vieme ísť s istotou do netradičných kombinácií. Líčenie ďalej ovplyvňujú črty tváre, veĺkosť a rozloženie jej častí, situácia na ktorú sa pripravujeme, temperament, vlastnosti, vlastné predstavy, sfarbenie pleti…
Techník líčenia a farebných kombinácií je veľa. Vybrané predvedieme a zakreslíme do materiálov, ktoré Vám zostanú.

VLASOVÝ DIZAJN
- vychádzame z far.typológie, čo nám dáva istotu zachádzať aj do farebných extrémov pre Vás vhodných, z typu tváre, kvality vlasu, z nastupujúcich módnych trendov a z osobných vlastností.

CELKOVÁ ZMENA IMAGE
príp dotvorenie image Vám otvorí, príp. rozšíri cestu k vlastným nápadom, k istote pri výbere ďaľších možností. K dispozícii je pre Vás jednodňové stretnutie, alebo viacdňové pobyty v závislosti od požiadaviek.

Viacej tvárí jednej ženy

   
 
 
 

pred úpravou
   
 

pred úpravou
 
   
 
   
 
 
     
 
     
 
 
   
 

pred úpravou
 
 
   
 
 
 
 
 
 


DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: FOTO
necht..grafika, vizáž zdarma, vlasový dizajn v akciových cenách a ďalšie možnosti v závislosti od termínu

LUXUS DEŇ:
relaxačný a skrášlovací deň u nás pre Vás zostavený podľa vašich požiadaviek

SKRÁŠĽOVACIE POBYTY:
v letných mesiacoch v kaštieli v Mojmírovciach
sú určené pre skupinový záujem s príbuznými požiadavkami na služby a varianty pobytu

Druhy skrášľovacích pobytov:
- oddychový variant
- intenzívny variant
- jednodňový pobyt
- viacdňový pobyt

V oddychovom variante Vás podľa vašich požiadaviek “hýčka“ profesionálny tým vizážistov, kaderníkov, štylistov, nechtových dizajnerov, cvičiteľov, fotografov...

V intenzívnom variante si všetky odborné rady a ukážky môžete skúšať prakticky na sebe aj sa ich naučiť pre použitie doma napríklad absolvovanie kurzu líčenia kde si môžete osvojiť zručnosti a uvoľniť uzdu Vašej fantázie

FIREMNÉ AKCIE FOTO

ODBORNÉ ŠKOLENIA

FOTODEŇ

Prihláste sa na fotodeň - získajte super fotky za skvelé ceny.
Vek od 13- .... . Máte možnosť získať suer fotky za skvelé ceny od fotografov a vizážistov, ktorých práce sú publikované v časopisoch. K dispozícii, v prípade požiadavky, zabezpečíme kaderníka - výhercu roznych kaderníckych súťaží.

A načo už Vám budú fotky? Uvidíte keď ich budete mať. Napr. už len pre vlastné potešenie, prípadne pre potešenie iných alebo keď už nič, zídu sa na pomník :)

Ak Vás pripravovaná akcia zaujala, prosím napíšte mi.
 

 


Kúpte darčekovú poukážkuK-vital
 
 
 
Copyright 2007 Leren. Všetky práva vyhradené